Úvodní týden k Výzvě 21 dní zdarma!

K čemu úvodní týden slouží?

V úvodním týdnu rychle pochopíš, zda Ti systém Výzvy sedí či nikoli. Po dobu 7 dnů, vždy každý den ráno, obdržíš 1 email s odkazem na nový video-trénink. Po týdnu budeš vědět, zda je Výzva pro Tebe to pravé 😉

Týden zdarma ⤵️

Svůj týden s Výzvou na zkoušku odstartuješ tak, že zadáš email do formuláře níže.

Výzva funguje krok-za-krokem. Každý den Ti tedy pošlu jeden e-mail s videem, díky kterému Ti postupně pomohu dosáhnout Tvého vysněného cíle. K tomu, abychom Ti jednotlivé lekce mohl poslat a připomenout, potřebuji Tvůj e-mail. Po úvodní části zdarma se můžeš rozhodnout, zda vstoupíš do placené části programu. V případě, že bude Výzva či jiný náš produkt v akci, nebo budeme nabízet výhodný balíček, ozvu se Ti. Více informací ZDE.

Zažij Výzvu na vlastní kůži

Vyzkoušej Výzvu zdarma a objev největší výhody online cvičení s Tomášem
a rozmanitosti jídelníčku.

Představení týdne zdarma

V krátkém videu Ti představím úvodní týden Výzvy, po jehož absolvování snadno zjistíš, zda Ti systém jednoduchých každodenních úkolů vyhovuje a zda je Výzva 21 dní pro Tebe to pravé.

Pokud Ti můj systém tréninků nesedne, kdykoli se můžeš bezpečně odhlásit.

Představení Výzvy den-po-dni

Pojď zjistit, čem je systém Výzvy 21 dní unikátní, a proč tisíce lidí s Výzvou dosáhli výsledků, o kterých se jim ani nesnilo 😉

UPOZORNĚNÍ: Výzva 21 dní obsahuje 4 na sebe navazující fáze po 21 dnech, celý program tedy trvá téměř 3 měsíce

POSILOVACÍ TRÉNINKY

Každý trénink je jiný a krapet těžší než předchozí. 💪 Ale všechny mají společný cíl - dát shobem přebytečným tukům, zpevnit celé tělo a dobít si baterky! 🔋

JÍDELNÍČEK

Detailně si vysvětlíme jak na zdravou snídani, oběd, večeři a svačiny pro spalování tuků. 🔥 Naučíš se stravovat zdravě a přitom si občas dopřát svá oblíbená jídla.

KONDIČNÍ TRÉNINKY

Přispívají ke zrychlení metabolismu, zlepšení kondice 🏃‍♀️ a vytváří ideální prostředí pro spalování tuků dalších 24 hodin po skončení tréninku.

MOTIVACE A VEDENÍ

Ukážu Ti jednoduché principy, jak si vytvořit pozitivní zvyky 🔄 a jak dosahovat úspěchu. Naučíš se překonat a hledat cesty i tam, kde žádné nejsou.

Důkazy místo slibů.

Výzva 21 dní je online tréninkový program, který má smysl.

Hledáš něco, co opravdu funguje? Něco, co Ti ušetří čas i peníze?
Něco, co prostě vydrží a dokonce předčí Tvá očekávání? 🤩

Přidej se k více než 0 lidem, kteří Výzvě dali důvěru před Tebou.
A svou přeměnu postavy si v první řadě užij! 🙂