Už se nestydím do plavek!

Dnes mám mnohem větší sebevědomí a jsem na sebe pyšná.

Lenka je 39 letá žena, která pracuje v pekárně. Baví ji jízda na kole, čtení a také cvičení doma a ve fit centrech. Má dvě děti a několik zvířátek, se kterými žije na vesnici. Sama o sobě říká, že je cílevědomá a někdy i trochu bláznivá. Pojďme se podívat, co dokázala za tři měsíce ve Výzvě, když do ní před třemi lety vstoupila.

Ahoj Leni, dovolili jsme si Tě představit a velmi nás zajímá, jak ses k Výzvě dostala. 🙂
Ahoj, ve Výzvě jsem už od roku 2016, náhodou jsem na ni narazila na internetu a po shlédnutí nabídky jsem do toho zkrátka šla. Vyzkoušela jsem několik programů na cvičení, protože jsem si chtěla udržovat postavu, ale výsledky nic moc. Tento program mě moc zaujal, hlavně ty změny – nenásilný a pomalý postup jak ve cvičení, tak v jídelníčku byl prostě báječný. Hlavně jsem chtěla vědět jestli to opravdu funguje a jestli s tímto programem dokážu změnit svojí postavu k lepšímu.

A jak to dopadlo? Splnili jsme Tvá očekávání?
Mnohonásobně. Naučila jsem se spoustu nových věcí a hlavně vydržet a nevzdávat se. Výsledek mě hrozně překvapil. Zhubla jsem skoro šest kilo za tři měsíce a zbavila jsem se necelých sedmi centimetrů v pase.

Tak to je skvělé! To rádi slyšíme. A daří se Ti cvičit pravidelně?
Někdy ze cvičení vypadnu, ale většinou je to způsobené nemocí. Nejdelší výpadek jsem měla po zlomenině ruky, ale s chutí jsem se ke cvičení vrátila. Snažím se cvičit pravidelně nebo cvičení nahradit jinou aktivitou jako je jízda na kole, plavání a podobně. S vůlí také problém nemám, je to pro mě něco jako závazek. Když vím, že odpoledne nebudu mít čas, tak si přivstanu ráno.

Co pro Tebe bylo největší překážkou?
Pravidelná strava a pitný režim. Nikdy jsem toho moc nevypila a měla jsem strach, že budu mít břicho jak žok a pravidelná strava byl velký problém vzhledem k zaměstnání. Překonat se mi to podařilo tím, že jsem na pitném režimu postupně přidávala a zjistila jsem, že to není zas tak velký problém a že ani to břicho nemám jak žok, což mě mile překvapilo. Strava není úplně stoprocentní, ale vždy se to dá nahradit. Takže jídelníček se mi z větší části podařilo změnit, ale občas si dám ráda i něco nezdravého a někdy si dám místo teplého jídla salát. Moc mi chutná salát z rukoly, který je ve Výzvě, ten bych mohla jíst pořád.

Podpořila jsi svoji změnu i nějakými suplementy?
Ano, užívala jsem spalovač tuku Gorilla Metburn, náhradu stravy Gorilla Burnout Fuel, Gorilla Dailyshot, Gorilla Raw Protein a také Slim Pasta Spaghetti.

Co pro Tebe bylo největší motivací?
Skupina na facebooku je skvělá, je hodně motivační a jsou tam skvělé tipy na vaření i cvičení. A hlavně podpora rodiny, ta je k nezaplacení. Také jsem se zúčastnila soutěže Výzva 21 dní a ten pocit závazku člověka hodně”nakopne”. Je to skvěle sestavený program pro všechny a líbí se mi ta nenásilná forma postupné přeměny.

Tak to je hezké, že jsi našla podporu ve své rodině. Jak na Tvou účast reagovali další lidé z okolí?
Ze začátku vlastně nijak, až po viditelných změnách se zájem zvýšil a všichni chtěli vědět, co že to je za cvičení.

Cítíš na sobě kromě změny postavy ještě další změny? Psychické nebo fyzické?
Ano, cítím se prostě báječně. Mám mnohem větší sebevědomí a jsem na sebe pyšná. Mám víc energie a spousta věcí jde snadněji. Před Výzvou jsem se styděla třeba do plavek. Teď když člověk prošel Výzvou jsem mnohem sebevědomnější a mám ze sebe dobrý pocit.

Jsme rádi, že Ti Výzva v tomhle směru změnila život. Tak nám ještě pověz, co plánuješ dále. Zůstaneš u cvičení nebo máš jiné cíle?
U cvičení určitě zůstanu. Baví mě kombinovat různé cviky a zátěž. A s tím se dá pracovat dlouho.

Leni, moc děkujeme za rozhovor. Chtěla bys říct ještě něco lidem, kteří nad vstupem do Výzvy váhají?
Ano. Jděte do toho. Vyplatí se to a vážně to stojí za to. Doporučuji Výzvu každému, kdo se sebou chce něco dělat. Je to prostě bezkonkurenční.

Další články

Tomáš Jehlička
Jmenuji se Tomáš Jehlička, jsem certifikovaný fitness trenér, motivátor, autor úspěšných online tréninkových programů pro přeměnu postavy Výzva 21 dní a Výzva pro pokročilé a zakladatel společnosti GORILLA Fitness, která vyrábí české doplňky pro sportovní výživu z prvotřídních ingrediencí dle vlastních originálních receptur.

Co dál? ➡️ Video: Test vaší motivace

Všechna videa z motivační série najdeš na této stránce.

Jak pokračovat dál?

  • 1
    Vyzkoušet Výzvu zdarma

Pojď si bez závazku vyzkoušet Výzvu 21 dní. Čeká Tě 7 dní tréninků, během kterých snadno poznáš, zda Ti můj styl vedení vyhovuje 😉

  • 2
    Vstoupit do Výzvy 21 dní

Pokud máš Výzvu 21 dní z let 2014 - 2017, můžeš se zúčastnit hromadného startu v lednu 2020.

Chcete vidět víc přeměn a důkazů, že "to" opravdu funguje?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.