22 kilo navíc? Vím, co s tím!

Chci být zase superkost!

Martina si prošla velice náročným životním obdobím, během kterého nabrala 22 kg, což byl důvod, proč vstoupila do Výzvy. Se svojí postavou se hrdě poprala. A co na program říká dnes? “Má očekávání nebyla malá. Ale i tak Výzva předčila vše, nač jsem jen mohla pomyslet. Nečekala jsem tak radikální změnu postavy. Každý, kdo má rád sport a soutěžení se sebou samým, se v tom najde. A ten, kdo sport nemusí, sportovat jistě začne. Je to neuvěřitelně návykové.”

Ahoj Martino, představíš se našim výzvařům? 🙂
Jmenuji se Martina, je mi 27 let. Jsem vdaná a mám jednu dceru. Před otěhotněním jsem měla problém s příjmem potravy. Nedošlo to tedy tak daleko jako anorexie, ale hodně jsem zhubla a všichni už měli strach. Pak přišlo těhotenství s dvojčaty. Nabrala jsem 12 kg a předčasně porodila císařským řezem v šestém měsíci těhotenství. Jedno z dvojčat po 17 dnech bohužel zemřelo. Druhé strávilo s velkými komplikacemi dalších šest měsíců v nemocnici. Celou tu dobu jsem za ní obden dojížděla a strávila tak kus života v autě s energy drinky. Jíst se mi dařilo jen večer. Tak jsem nabrala dalších 10 kg. Při mé výšce 182 cm bylo 102 kg nemyslitelných. Po půl roce jsme si dceru odvezli domů. Zároveň jsme si však také vezli kyslík, který potřebovala dalších šest měsíců.

Wow. To je opravdu silný příběh. Jak je na tom dcerka teď?
Teď už je zázračně zdravá. Nic jí není. Žádné následky.

Tak to jsme moc rádi. Za tohle období jsi tedy nabrala 22 kilo, což byl zřejmě důvod, proč jsi vyhledala Výzvu 21 dní, je to tak?
Ano, o Výzvě mi řekla moje kamarádka, která již byla její členkou. Řekla mi, co to všechno obnáší a hlavně jsem na ní viděla výsledky. To bylo asi to, co mě přesvědčilo. Ve Výzvě jsem necelý rok. Ale teprve až před třemi měsíci jsem do toho šla naplno a Výzvu celou dokončila. Zhubla jsem 11,7 kg. Narostly mi svaly a konečně tvaruji postavu podle svých představ. Už nechci být hubená na kost. Chci mít hezky vyrýsovanou postavu.

Tak to jsou krásné výsledky. A co Tě nejvíce motivovalo?
Já sama jsem byla svojí motivací. Tedy já před otěhotněním. Byla jsem superkost ? a chtěla jsem své tělo zpátky. Jsem také ve skupině na facebooku a jsem naprosto nadšená. Všichni jsou úžasní svou vzájemnou podporou a optimismem. Navzájem si důvěřujeme a podporujeme se. A to je skvělé.

Dodržovala jsi program Výzvy poctivě a cvičila pravidelně, nebo jsi občas vynechala.
Když jsem cvičila Výzvu poprvé, cvičila jsem šest dní v týdnu. Teď po ukončení začínám Výzvu znovu ale s tím rozdílem, že již cvičím dvakrát denně. Dávám si jak kondiční tak i posilovací trénink. S vůlí problém nemám. Jsem ráda zpocená. ?

Tak to si dáváš opravdu do těla. Podařilo se Ti změnit také jídelníček?
Ano. Jídelníček jsem změnila. Avšak nijak radikálně. Určitě jím nyní o něco zdravěji. Je to jak kdy. PMS je někdy opravdu zrádný, a to padne klidně i celá čokoláda. Také si pravidelně zařazuji cheat day, na ten se vždycky těším.

Podpořila jsi svoji změnu nějakými potravinovými doplňky?
Ano. Pravidelně jsem si dávala aminokyseliny a občas i protein. Nějakou dobu jsem si také pomáhala spalovačem tuků.

Jak se ti dařilo sladit Výzvu se svými každodenními povinnostmi?
Jelikož jsem na mateřské a mám již chodící dítě, tak úplně super. Každé dopoledne si jdu zacvičit a kdyz se malé zrovna chce, cvičí se mnou. Ve svých dvou letech ☺️

To je moc bezva. Jsi dobrým příkladem 🙂 A jak na Tvou účast ve Výzvě reagovalo Tvé okolí?
Velice pozitivně. Moje mamka byla přímo nadšená a kamarádky chtěly vědět, co cvičím. Tak jsem jim řekla o Výzvě.

Takže se můžeme radovat z toho, že Výzva splnila Tvoje očekávání?
Má očekávání nebyla malá. Ale i tak Výzva předčila vše, nač jsem jen mohla pomyslet. Nečekala jsem tak radikální změnu postavy. Je to fenomenální způsob, jak se zase můžete cítit jako vy. Jakmile si Výzvu 21 dní zopakuji, chci se vrhnout do Výzvy pro pokročilé.

Co bys vzkázala lidem, kteří přemýšlí nad vstupem do Výzvy?
Stoprocentně běžte do toho. Každý, kdo má rád sport a soutěžení se sebou samým, se v tom najde. A ten, kdo sport nemusí, sportovat jistě začne. Je to neuvěřitelně návykové.

Další články

Tomáš Jehlička
Jmenuji se Tomáš Jehlička, jsem certifikovaný fitness trenér, motivátor, autor úspěšných online tréninkových programů pro přeměnu postavy Výzva 21 dní a Výzva pro pokročilé a zakladatel společnosti GORILLA Fitness, která vyrábí české doplňky pro sportovní výživu z prvotřídních ingrediencí dle vlastních originálních receptur.

Co dál? ➡️ Video: Test vaší motivace

Všechna videa z motivační série najdeš na této stránce.

Jak pokračovat dál?

  • 1
    Vyzkoušet Výzvu zdarma

Pojď si bez závazku vyzkoušet Výzvu 21 dní. Čeká Tě 7 dní tréninků, během kterých snadno poznáš, zda Ti můj styl vedení vyhovuje 😉

  • 2
    Vstoupit do Výzvy 21 dní

Pokud máš Výzvu 21 dní z let 2014 - 2017, můžeš se zúčastnit hromadného startu v lednu 2020.

Chcete vidět víc přeměn a důkazů, že "to" opravdu funguje?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.