Chtěla shodit 5 kg, dole už má 13,5.

Stojí to za to. Škoda každého promarněného a prolenošeného dne.

Kristína nebyla spokojená se svou postavou a s tím, jak neustále přibírá. Teď je ale všechno jinak. Podařilo se jí shodit a cvičení ji neuvěřitelně baví. Sama říká: “Když padne osmá hodina a syn ještě nespí, začínám být nervózní, jak už chci cvičit.”

Ahoj, řekneš nám něco o sobě?
Jmenuji se Kristina Krejčíková, je mi 43 let a pracuji jako finanční ředitelka. Mám dvě děti (7 a 22 let). Všechny moje zájmy a koníčky se točí okolo rodiny a našeho domečku a zahrádky.

Jak jsi se k Výzvě dostala a proč jsi vstoupila do programu?
Nebyla jsem spokojená se svou postavou a s tím, jak neustále přibírám. Výzvu mi poradila moje psycholožka Terezka. Vstoupila jsem do FB skupinky a skoro rok jsem jen sledovala ostatní a záviděla všem přeměny. Pak do skupinky vstoupila i moje kamarádka Iva. Ta tak dlouho neotálela a pustila se do týdne zdarma. To mě nakoplo a začala jsem cvičit také. I když nejsme ze stejného města, tak jsme si vždy po cvičení posílaly zprávy, jak jsme to zvládly a vzájemně se podporovaly – a už to jelo.

Jak jsi na tom s vůlí a s disciplínou? Daří se Ti cvičit pravidelně?
Cvičím pravidelně každý večer po osmé hodině, kdy už je syn v posteli a já mám klid. Samozřejmě, že se mi stane, že necvičím, když mi není dobře nebo jsem někde na návštěvě, ale za to pak cvičím v neděli, kdy má být volný den. Někdy se dostávám i do skluzu a někdy se mi podaří při dohánění cvičit ráno i večer (ale to jen o víkendu). Na cvičení se vždy těším. Když padne osmá hodina a syn ještě nespí, tak začínám být nervózní, jak už chci cvičit. 😀

Jaké jsou Tvé výsledky?
Výsledky jsou pro mě úžasné. Nejprve jsem si dala menší cíl, tak jak radil Tomáš ve videu. Chtěla jsem zhubnout 5 kg do mé dovolené a mě se podařilo 8 kg. Byla jsem nadšená.Celkem jsem od začátku cvičení až dosud zhubla 13,5 kg . Pas mínus 14 cm, boky mínus 16 cm, stehno mínus 8 cm, lýtko mínus 3 cm, ruce mínus 4 cm.

Za jak dlouho jsi této změny dosáhla?
Výzvu jsem začala cvičit na konci března 2018, takže za 6 měsíců.

Proč myslíš, že jsi právě díky Výzvě dosáhla úspěchu?
Vyhovuje mi, že můžu cvičit kdykoli a v kteroukoli hodinu. Nemusím se nikomu přizpůsobovat. Tomáš to má zmáknutý – umí poradit, jak si cviky např. ulehčit, když to nezvládám, hecuje při cvičení, je to prostě úžasný. Je to, jako kdyby byl u mě doma v obýváku. 😀

Co je Tvojí největší motivací?
Moje vlastní výsledky, podpora mé kamarádky a FB skupiny a taky výsledky ostatních.

Co pro tebe naopak bylo největší překážkou?
Překonat vlastní lenost. Potřebovala jsem nakopnout a pak už to šlo. Po cvičení jsem se cítila super zničená, ale zároveň nadšená.

Jak jsi pracovala se svým jídelníčkem?
Tom jídelníček nabízí postupně, takže to pro člověka není takový šok, jako když musí změnit všechno od základů. A to je naprosto dokonalé. Nabízí nám přímo recepty, které mi zachutnaly a některé jsem si upravila podle svých chutí.

Je nějaký rozdíl mezi Tebou před Výzvou a Tvým nynějším JÁ?
Rozdíl to určitě je. Jsem se sebou spokojenější, cítím se „lehčeji“, baví mě cvičení i stravování. Fyzička se mi o hodně zlepšila, těší mě, že zvládám cviky, které byly pro mě na začátku skoro nemožné. Mám více energie, nejsem tolik unavená. A nakupování oblečení je pro mě, jako pro holku, zase zábava. Kupovat si o dvě velikosti menší oblečení je bombastické.

Jak na Tvoji přeměnu reaguje okolí?
Okolí si změny všimlo. Je to příjemné a mám z toho radost. Samozřejmě pokračuji dál.

Užívala jsi také doplňky stravy?
Koupila jsem si protein a ten si dávám každé ráno do jogurtu s vločkami a ovocem. Moc mi to chutná a ještě jsem se toho nepřejedla, protože obměňuji ovoce a různé další přísady jako kakao, med, javorový sirup, chia apod. Po cvičení piju nápoj s aminokyselinami – aby svaly nebolely.

Splnila Výzva Tvoje očekávání?
Chtěla jsem hlavně zhubnout a zpevnit tělo, to se podařilo na 100%, ale stále je na čem pracovat, takže pokračuji dál.

Co bys vzkázala lidem, kteří přemýšlí nad vstupem do Výzvy?
Jděte do toho hned! Zkuste alespoň týden zdarma. Stojí to za to. Škoda každého promarněného a prolenošeného dne.

Další články

Tomáš Jehlička
Jmenuji se Tomáš Jehlička, jsem certifikovaný fitness trenér, motivátor, autor úspěšných online tréninkových programů pro přeměnu postavy Výzva 21 dní a Výzva pro pokročilé a zakladatel společnosti GORILLA Fitness, která vyrábí české doplňky pro sportovní výživu z prvotřídních ingrediencí dle vlastních originálních receptur.

Co dál? ➡️ Video: Test vaší motivace

Všechna videa z motivační série najdeš na této stránce.

Jak pokračovat dál?

  • 1
    Vyzkoušet Výzvu zdarma
Vyzkoušet Výzvu ZDARMA

Pojď si bez závazku vyzkoušet Výzvu 21 dní. Čeká Tě 7 dní tréninků, během kterých snadno poznáš, zda Ti můj styl vedení vyhovuje 😉

  • 2
    Vstoupit do Výzvy 21 dní

Pokud máš Výzvu 21 dní z let 2014 - 2017, můžeš se zúčastnit hromadného startu v lednu 2020.

Chcete vidět víc přeměn a důkazů, že "to" opravdu funguje?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů